foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

Dzień Edukacji Narodowej nazywany potocznie Dniem Nauczyciela został ustanowiony w 1972 roku. Upamiętnia on rocznicę stworzenia Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona w 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta. KEN została powołana w dniu 14 października, dlatego rokrocznie Dzień Nauczyciela obchodzimy właśnie w ten dzień. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia przygotowana prze uczniów naszej  szkoły.

 

 

 

 

 

Serdeczne podziękowania dla wszystkich nauczycieli i uczniów zaangażowanych w przygotowanie akademii!