9 listopada był szczególnym dniem w naszej szkole. Z okazji 100 lecia odzyskania niepodległości uczniowie kl. 8b, 5a i 5b oraz kl. 6 przygotowali wzruszający program artystyczny. Pieśni, wiersze, scenki teatralne i taniec narodowy przypomniały wszystkim bogatą i jakże różnorodną historię Polski. Wszyscy widzowie otrzymali pamiątkowe kotyliony. Nad całością czuwali nauczyciele: Pani Ewa Bochnia- Hetman, Pani Sylwia Labocha, a przepiękny taniec przygotowała Pani Monika Niedzbała z klasą 5a. Oprawę muzyczną przygotował Pan Marceli Reszka, a techniczną Pan Michał Kobylak. Zapraszamy na fotorelację!