foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

I znowu sukces dla naszej szkoły! Dawid Dorna z klasy IVa zdobył trzecie miejsce w Powiatowym Konkursie "Zostań Mistrzem Kaligrafii". Należy dodać, iż był jednym chłopcem, który musiał pokonać wielu uczestników, przybyłych z całego powiatu, w trudnej sztuce kaligrafii. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy. W  pierwszej były trzy osoby: Dawid Dorna, Weronika Hajduczek i Aleksandra Dudek- opiekun Pani Sylwia Labocha. Druga grupa obejmowała dwie osoby: Agatę Pater i Izabelę Lenort- opiekun Pani Ewa Bochnia- Bochnia Hetman. Wszyscy spisali się na medal!