I znowu sukces dla naszej szkoły! Dawid Dorna z klasy IVa zdobył trzecie miejsce w Powiatowym Konkursie "Zostań Mistrzem Kaligrafii". Należy dodać, iż był jednym chłopcem, który musiał pokonać wielu uczestników, przybyłych z całego powiatu, w trudnej sztuce kaligrafii. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy. W  pierwszej były trzy osoby: Dawid Dorna, Weronika Hajduczek i Aleksandra Dudek- opiekun Pani Sylwia Labocha. Druga grupa obejmowała dwie osoby: Agatę Pater i Izabelę Lenort- opiekun Pani Ewa Bochnia- Bochnia Hetman. Wszyscy spisali się na medal!