foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

Na przełomie lutego i marca organizowany był Ogólnopolski Konkurs plastyczny i literacki. Uczniowie naszej szkoły z klas I-VI tworzyli prace plastyczne a z klas VII i VIII literackie w oparciu o wiedzę z Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

 

 

 

 

 

 

Komisje Konkursowe wyłoniły zwycięzców.

Z klas I – III:

  • Angelika Zdziebko
  • Wiktor Starzyk
  • Szymon Kowol

Z klas IV – VI:

  • Bartosz Wardęga
  • Dawid Dorna
  • Karol Kruczek

Z klas VII – VIII:

  • Oliwia Klimaszka
  • Karolina Krakowczyk
  • Dominika Bauer.

 

GRATULUJEMY

Ich prace zostały przesłane do kolejnego etapu. Czekamy na wyniki (30 kwietnia 2019r.).