foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

W miesiącu marcu zaprosiliśmy naszych uczniów i dzieci z Przedszkola Nr 16 w Brzeziu do udziału w konkursie plastycznym "Na najładniejszą dekorację wielkanocną". Uczestnicy mogli wykonać dekorację wielkanocną w formie koszyczka, stroika lub wianka. Wpłynęło 12 prac dzieci przedszkolnych i 28 prac uczniów szkoły podstawowej.

Komisja wyłoniła następujących uczniów:

Klasy I – IV:

  • Aleksandra Kasprzyk
  • Dominik Zając
  • Michał Tużyna

Wyróżnienie:

  • Laura Koszorek
  • Paulina Koszorek

Klasy V – VIII

  • Kamila Siwoń
  • Bartosz Gieda
  • Michał Biel

Zwycięzcom GRATULUJEMY i życzymy dalszych inwencji twórczych.