Dnia 24 maja pięciu uczniów naszej szkoły brało udział w Powiatowym Konkursie Recytatorski Poezji Religijnej w SP 18 w Raciborzu. Wróciliśmy z nagrodami. Dawid Dorna i Zuzanna Opolony z klasy IV zdobyli II miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.Dnia 24 maja pięciu uczniów naszej szkoły brało udział w Powiatowym Konkursie Recytatorski Poezji Religijnej w SP 18 w Raciborzu. Wróciliśmy z nagrodami. Dawid Dorna i Zuzanna Opolony z klasy IV zdobyli II miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.