foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

 

Dziś znowu zabrzmiał pierwszy dzwonek. Wypoczęci, gotowi na nowe wezwania spotkaliśmy się o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej naszej szkoły. Podczas uroczystego apelu rodzice, nauczyciele i uczniowie powitali nowego dyrektora – Pana Marcina Handziuka, któremu życzyli wielu sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z pełnionych obowiązków. Część artystyczną rozpoczęli uczniowie Samorządu Szkolnego wspominając wrzesień 1939r., następnie uczniowie klasy drugiej przedstawili program artystyczny w którym piosenką i wierszem powitali nowy rok szkolny. Bardzo ważną częścią akademii było przyjęcie w poczet uczniów Pierwszoklasistów. Złożyli oni uroczyste ślubowanie a Pan Dyrektor pasował ich na uczniów naszej szkoły. Następnie pierwszaki dostały rogi obfitości czyli tzw. Tyty.

Na zakończenie Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom samych sukcesów.

Rok szkolny 2019/2020 uważamy za otwarty.