Coś więcej niż sklep z książkami

Pani Oksana Leszczyńska nauczyciel bibliotekarz w ramach Akcji „Ciekawe spotkania ” zaprosiła do klasy 5b Pana Dariusza Biela właściciela księgarni „Sowa”z Raciborza . Uczniowie poznali tajniki dotyczące drogi książki od pisarza do czytelnika, zapoznając się przy tym z tajnikami pracy wydawnictwa, drukarni oraz księgarni. Na koniec spotkania Pan Dariusz przedstawił fragment z książki M. Ende”Momo „- niezwykłą opowieść o czasie, magii i prawdziwej przyjaźni. Spotkanie na długo pozostanie w pamięci uczniów.