100 dni przed urodzinami św. Jana Pawła II uczniowie naszej szkoły zaczęli przygotowywać prezent,
którym miał być łańcuch z dobrych uczynków zrobionych w szkole. Niestety nie udało sie zebrać uczynków do urodzin.
Przeszkodził koronawirus. Ale prezent i tak został przygotowany.
Składał się z 47 metrowego łańcucha, pięknych laurek i smacznych tortów, które nasi uczniowie przygotowali ze swoimi Rodzicami.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie prezentu dla Ojca Świętego Jana Pawła II.