KREDKOBRANIE

Pragniemy, aby nasza szkoła wzięła udział w akcji charytatywnej Kredkobranie. Inicjatorem jest Fundacja Ignatianum. Celem akcji jest zbiórka przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach.

Wszystkich chętnych do obdarowania dzieci prosimy o przynoszenie przyborów w reklamówkach i składanie ich w swoich klasach do dnia 22 września br. Prosimy aby wszystkie przybory były nowe.

Wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzą na ten apel z góry dziękujemy.