foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

 

 

 

 

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy o. Piotra Handziuka, misjonarza z Kongo. Po krótkim powitaniu ojciec Piotr w bardzo ciekawy sposób przedstawił nam kulturę i życie w misyjnej placówce. Całość ubogacił prezentacją i pamiątkami przywiezionymi z dalekiej Afryki. Mieliśmy też okazję usłyszeć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Na koniec misjonarz pomodlił się w języku, którego używa się w Kongo. Mamy nadzieję, że to piękne spotkanie jeszcze bardziej rozpali w nas ducha misyjnego i wrażliwość na potrzeby ludzi z  Czarnego Lądu.