foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

Filtr
 •  

    Konkurs fotograficzny "Wiosna w obiektywie " adresowany był do uczniów kl. I-VI. Głównym jego celem było uwrażliwianie uczniów na piękno przyrody oraz dostrzeganie niezwykłych detali otaczającego  świata roślin i zwierząt. Gratulujemy wszystkim klasom ujęcia ciekawych zwiastunów wiosny. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

  I miejsce - kl. Vb

  II miejsce - kl. Ib

  III miejsce - kl. III

  wyróżnienie  - kl. IIb

 •  

   Uczniowie VI klasy przystąpili we wtorek (5 marca) do egzaminu sprawdzającego ich wiedzę z języka polskiego, matematyki i języka obcego.W przerwie czekało na nich pyszne śniadanie - zasługa naszych mam oraz słaatka owocowa. Życzymy wyokich wyników!

 •  

   

    28.04.2014 r. odbył się apel poświęcony patronowi naszej szkoły - Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu. Uroczystość przygotowali uczniowie kl.VI - Marta Dudek i Michał Gawliczek. Wiersze recytowali uczniowie kl.IV,  V i VI. Młodzież wysłuchała również piosenki E. Demarczyk;  Meli Koteluk i Mozila,,Szczęście - inspirowanych poezją poety. Na koniec uczniowie kl. VI i V odśpiewali piosenkę młodych powstańców warszawskich ,,Pałacyk Michla".

 •  

    Podczas zmagań w Hali RAFAKO rywalizowaliśmy ze szkołami z Raciborza i okolic, notując 4 zwycięstwa i 1 porażkę, co w końcowej kwalifikacji dało nam wysokie II miejsce. Wynik zawodów był otwarty do samego końca i o wyłonieniu zwycięzcy zadecydowała większa liczba trafień. Zabrakło nam troszkę szczęścia i przegraliśmy zaledwie 3 punkcikami. Mimo wszystko wola walki i charakter jakim wykazali się uczniowie reprezentujący naszą szkołę jest godna pochwały, za co składamy im serdeczne gratulacje. Skład drużyny: Katarzyna Psota, Kinga Polak, Marta Dudek, Marta Moneta, Marie Pieterek, Borys Czerniak, Patryk Orc, Przemek Polak, Sebastian Sekuła, Błażej Kozieł, Adam Niedbała, Michał Łukasz Gawliczek.