foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

Filtr

 • Po raz dziesiąty zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału
  w darmowych zajęciach z programowania! Gorąco zachęcamy do przekazania informacji swoim uczniom i szkołom.

  Patronat honorowy nad wydarzeniem objął: Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu
  w KPRM ds. Cyfryzacji, Ośrodek Rozwoju Edukacji, NASK oraz włodarze miast,
  w których odbędą się warsztaty.

  Warsztaty odbędą się stacjonarnie, w naszych placówkach (sprawdź gdzie na stronie: www.kodujzgigantami.pl) w terminach od 05 do 27.02.2022 oraz online, w technologii wirtualnych klas.

  Dla Uczniów przygotowaliśmy:

  🔸 klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education Edition
  🔸 klasy 4-6: programowanie w Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych
  w AppInventor
  🔸 klasy 7-8: wstęp do programowania w C#
  🔸 szkoła średnia: wstęp do programowania w C#

  Terminy warsztatów to: 05-27.02.2022.

  Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

  Warsztaty są bezpłatne. Zapisy już trwają, a liczba miejsc jest ograniczona.


   

 •  

  SŁUCHAMY I CZYTAMY - JANINA PORAZIŃSKA "PAMIĘTNIK CZARNEGO NOSKA"

  W każdą środę w klasie 3 pojawia się niezwykły gość – miś Czarny Nosek.  PAMIĘTNIK CZARNEGO NOSKA to zapiski małego pluszowego misia, którego największym marzeniem było zostać przyjacielem jakiegoś dziecka. Gdy pewnego dnia owe marzenie wreszcie się spełniło i Czarny Nosek trafił pod opiekę pewnejdziewczynki, zaczęły się jego niezwykłe przygody. Uczniowie dowiadują się  co spotkało misia, dokąd zawędrował, jakie miejsca odwiedził, z kim jeszcze się zaprzyjaźnił, a kto napędził mu stracha.

  ,,Słuchamy i czytamy” to projekt czytelniczy  realizowany przez nauczyciela bibliotekarza  Oksanę Leszczyńską.

  Głównym celem projektu jest  kształtowanie u dzieci nawyku obcowania z literaturą dziecięcą, rozwijanie zainteresowań czytelniczych, zachęcanie do korzystania
  z księgozbioru biblioteki szkolnej, ukazanie  właściwego kontaktu z książką.

  Zapraszamy na kolejne spotkania.

   

 • Ogłoszenie o rekrutacji uzupełniającej dzieci

   

  Informujemy, że Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Raciborzu  ogłasza rekrutację uzupełniającą dzieci na zajęcia dodatkowe w ramach projektu „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz”. Warunkiem udziału w rekrutacji jest złożenie formularza rekrutacyjnego w terminie od 10.01.2022 roku do 14.01.2022 roku w sekretariacie szkoły. Szczegóły dotyczące zajęć, jak również kryteria rekrutacji znajdują się w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz”. Dokumenty rekrutacyjne dostępne są do pobrania na stronie internetowej oraz w sekretariacie szkoły.

  FORMULARZ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PROJEKTU „Wysoka jakość edukacji szkolnej w Mieście Racibórz”

   

   

 •  

  W ramach projektu czytelniczego „ Zabawna kraina Juliana Tuwima” uczniowie klasy II  na dodatkowych zajęciach rozwijających uzdolnienia  polonistyczne poznali piękne wiersze J. Tuwima. Wszyscy uczniowie recytowali jeden wiersz wybranego poety. Ponadto poprzez ekspresje twórcza wyrazili swoje emocje i treść w  pracach plastycznych .
  Nauczyciele realizujący projekt:
  - nauczyciel bibliotekarz Oksana  Leszczyńska
  -nauczyciel Krystyna Schroeder
   
   
 •  

  100. rocznica urodzin poety Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  – patrona naszej szkoły

       22 stycznia 2021 roku przypada setna rocznica urodzin poety Krzysztofa Kamila Baczyńskiego – patrona naszej szkoły. Oto garść informacji na temat życia i twórczości poety.

        Krzysztof Kamil Baczyński herbu Sas (ps. „Jan Bugaj”, „Emil”, „Jan Krzyski”, „Krzysztof”, „Piotr Smugosz”, „Krzysztof Zieliński”, „Krzyś”; ur. 22 stycznia 1921 w Warszawie, zm. 4 sierpnia 1944 w Warszawie) – polski poeta czasu wojny, podchorąży AK, podharcmistrz Szarych Szeregów, jeden z przedstawicieli pokolenia Kolumbów, w czasie okupacji związany z pismem „Płomienie” oraz miesięcznikiem „Droga”. Zginął w czasie powstania warszawskiego jako żołnierz batalionu „Parasol” Armii Krajowej.

       Poezja  Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

      Zachowały się wszystkie jego dzieła: ponad 500 wierszy, kilkanaście poematów i około 20 opowiadań. Najbardziej znane wiersze Baczyńskiego to: Elegia o… [chłopcu polskim]MazowszeHistoriaSpojrzeniePragnieniaTen czasPokolenieBiała magiaGdy broń dymiącą z dłoni wyjmę…Polacy. Jego wiersze były śpiewane m.in. przez Ewę Demarczyk (utwór Wiersze wojenneDeszczeNa moście w Avignon), Janusza Radka, Michała Bajora, Grzegorza Turnaua, zespół Lao Che (utwór Godzina W) i Ankh. Fragment jego wiersza Historia posłużył za tytuł filmu Jeszcze słychać śpiew i rżenie koni…

  Zachowało się również kilkaset rysunków i grafik Baczyńskiego, jak na przykład ilustracje do poszczególnych wierszy poety, projekty okładek własnych tomików, kolekcja rysunków z psem Baczyńskiego, studium kocich łebków czy rysunki o tematyce orientalnej.

      Życie i twórczość Baczyńskiego stały się tematem kilku filmów, m.in. Dzień czwarty, w którym poetę zagrał Krzysztof Pieczyński i Baczyński w reżyserii Kordiana Piwowarskiego.

      „Brylant”, który oddał życie

       Śmierć Krzysztofa Kamila Baczyńskiego  była wielką stratą dla polskiej kultury. Nazywano go „Brylantem”. Jego twórczość przyrównywano bowiem do wczesnego dorobku słynnego poety Juliusza Słowackiego. A najbardziej wymownie zabrzmiały słowa jednego z dowódców żołnierskich Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, który powiedział o nim: „Cóż, należymy do narodu, którego losem jest strzelać do wroga z brylantów”.

 • Zbliżamy się do 100 rocznicy urodzin Patrona Szkoły K.K. Baczyńskiego 1921-1944 i 34 rocznicy nadania imienia naszej placówki.
  Krzysztof Kamil Baczyński to jeden z Kolumbów, pokolenia młodych, wybitnie zdolnych pisarzy i artystów, których życie przypadło nieszczęśliwie na czas drugiej wojny światowej. Poeta zginął młodo w czasie walk Powstania Warszawskiego, w którym brał udział jako żołnierz Batalionu „Parasol” Armii Krajowej.
  Choć zmarł w wieku zaledwie 23 lat, pozostawił po sobie niemały dorobek poetycki. Już w czasie wojny opublikował cztery tomiki, a w sumie na jego twórczość składa się kilkaset wierszy, kilkanaście poematów i około dwadzieścia opowiadań biblioteka szkolna zaprasza serdecznie do obejrzenia filmu o K. K. Baczyńskim.

   

 • Przed nami 8. edycja Koduj z Gigantami!

  Zapisy właśnie wystartowały!

 • Sesja zimowa

  Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w ogólnopolskiej olimpiadzie językowej Olimpus. Jak co roku nasza szkoła organizuje konkurs języka angielskiego i niemieckiego.

   

   

  Termin olimpiad jest następujący:

  język angielski - 8.01.2020r., sala nr 9, godz.9.00

  język niemiecki - 10.01.2020r., sala nr 9, godz.9.00

  Życzymy powodzenia!

   

 •  

    Uczniowie naszej szkoły od 27grudnia do 3 stycznia 2016, brali udział w ogłaszaniu radosnej Nowiny o Bożym narodzeniu mieszańcom Brzezia. Dzieciom pomagali rodzice byli ich opiekunami. Grupy kolędowe liczyły po  siedem osób. Wszystkich grup było osem. Każda grupa przedstawiała scenkę u gospodarza domu. Postaciami byli: Józef, Maryja, Anioł, Dziecko Latynoamerykańskie, Dziecko Azjatyckie, Dziecko Afrykańskie. Przez cztery dni dzieci odwiedziły wszystkich mieszkańców Brzezia. Zebrali na misję 8500zł. Podarowane słodycze zostały zawiezione do: DPS św. Notburgi w Raciborzu, Dom Samotnej Matki w Modyni i dom dziecka w Pogrzebieniu. Te dary zawdzięczamy wszystkim mieszkańcom Brzezia. Z całego serca wszystkim składamy Bóg Zapłać.

 •  

    W miesiącu styczniu uczniowie klas IV-VI wzięli udział w olimpiadach przedmiotowych z języka angielskiego i z języka niemieckiego. Do olimpiady przystąpiło 28 osób. Testy składały się z zestawu 30 pytań. Do każdego pytania podane były cztery odpowiedzi, z których jedna była prawidłowa. Uczniowie mogli zdobyć aż 60 punktów za cały test. Konkurencja była duża, ale naszym uczniom udało się zająć wysokie lokaty. Borys Czerniak został laureatem olimpiady z języka angielskiego. Zajął on 9 miejsce na 4817 osób zdających w całej Polsce. Zdobył 52 punkty (dyplom laureata). Katarzyna Psota została laureatką olimpiady z języka niemieckiego. Zajęła 8 miejsce na 508 osób biorących udział w zmaganiach. Kasia zdobyła 53 punkty ( dyplom laureata). Uczennica klasy VI Aleksandra Koloska pokonała 422 osoby biorące udział w olimpiadzie z języka niemieckiego i zajęła 3 miejsce.Ola zdobyła 58 punktów,dyplom laureata i nagrodę książkową.Serdecznie gratulujemy izapraszamy do kolejnych zmagań już za rok !

 •  

    Tradycyjnie, jak każdego roku uczniowie naszej szkoły wspólnie ze swoimi rodzinami włączyli się bardzo aktywnie w akcję WOŚP. 11 stycznia zorganizowana została kawiarenka z wypiekami mam. Uczniowie do puszek wrzucali dar serca przekazany przez ich bliskich, a w zamian otrzymywali pamiątkowe serduszko i słodkie co nieco:) Udało nam się zebrać rekordową kwotę - 777,11. Całość uzbieranych pieniędzy została już przekazana do sztabu WOŚP w Raciborzu. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli naszą akcję, a w szczególności naszym mamom, które wytrwale pracowały na kawiarnianym stoisku:)

 •   Wyjątkowe spotkanie opłatkowe przygotowali pod okiem wychowawczyni uczniowie kl.VI  dla rodziców. Zaprezentowano program poetycko-muzyczny, był wspólny opłatek, koledowanie i kolędy karaoke. Dla gości przygotowano konkurs muzyczny, Jaka to kolęda  z nagrodami oraz poczęstunek. Następnie rodzice z dziećmi mogli wziąć udział w swiatecznych warsztatach plastycznych. Wykonywano pachnące świeczniki z pomarańczy i goździków, choinki 3D, świeczniki że sloiczkow, wypalano ozdoby w drewnie. Każdy mógł wykonać ozdobę i zabrać na święta do domu. Spotkanie w miłej atmosferze przyciągnęło się do późna. W wieczorze wigilijnym wzięli też udział niektórzy nauczyciele.

 •  

  PLAN PRACY KOŁA PCK NA ROK SZKOLNY 2015/2016        

   

  Działalność Szkolnego Koła PCK obejmuje szeroki zakres , a w szczególności  pomoc potrzebującym, promowanie idei humanitaryzmu i bezinteresownej pracy na rzecz drugiego człowieka, działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa poprzez edukację dzieci w zakresie pierwszej pomocy oraz promowanie zdrowego trybu życia .

  Cele :

  • Kształtowanie humanitarnej wrażliwości społecznej uczniów
  • Wyrabianie postaw gotowości pomocy innym
  • Rozwijanie kultury zdrowotnej - wyrabianie nawyków przestrzegania higieny w życiu codziennym
  • Promowanie zdrowego stylu życia

     Zdania wychowawcze :

  • Wdrażanie do podstawowych zasad higieny
  • Profilaktyka uzależnień i chorób zakaźnych
  • Wdrażanie do przestrzegania zasad bezpieczeństwa
  • Uwrażliwianie na los i potrzeby drugiego człowieka

   

   

  L. p.

   

  Termin realizacji

   

  Zadania

   

   

  1.

  Wrzesień

  1.Sprawy organizacyjne.

  2. Nawiązanie współpracy z pielęgniarką,  Rejonowym Oddziałem PCK w Raciborzu opiekunem SKO ,szkolnym pedagogiem w celu preferowania higieny otoczenia i higieny psychicznej .

  2.

  Październik

  1. Dzień Walki z Głodem i  Ubóstwem zbiórka -żywności i słodyczy do Rejonowego Oddziału PCK w Raciborzu i do Domu Dziecka w Pogrzebieniu.
  2. Zasady udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej  - pokaz udzielania pierwszej pomocy  ratownika medycznego .
  3. Kawiarenka misyjna .Przeznaczenie dochodu na misje.
  4. Odwiedzanie miejsc Pamięci Narodowej i cmentarza ,zapalenie zniczy.
  5. Po zdrowie na łąkę i do ogrodu.Znaczenie ziół. Zajęcia kl.III.

  3.

  Listopad

  1. Jesienne stroiki – konkurs.Sprzedaż - przeznaczenie dochodu na prezenty do szpitala z okazji Mikołaja .
  2. Gazetka „Pierwsza pomoc”.

  4.

  Grudzień

  1. Przygotowanie kartek świątecznych dla osób samotnych do Rejonowego Oddziału PCK.
  2. Świąteczny kiermasz .
    

  5.

  Styczeń

  1. Udział w akcji WOŚP .

  6.

  Luty

  1. Konkurs plastyczny – Piramida zdrowia
  2. Gazetka "Bezpieczne   zabawy  zimowe".

  7.

  Marzec

  1. Popularyzacja higieny zdrowotnej przez gazetki i kąciki czystości w klasach, organizowanie pogadanek.Dzień Czerwonego Krzyża.
  2. Udział w akcji "Wielkanoc z PCK"-

  ”Wielkanocny koszyczek” zbiórka słodyczy do Domu Dziecka w Pogrzebieniu.

   

  8.

  Kwiecień

  1. Szkolny Dzień Zdrowia. Obchody Dnia Służby Zdrowia . Przygotowywanie inscenizacji o tematyce zdrowotnej.

  9.

  Maj

  1. Propagowanie higieny osobistej ze szczególnym uwzględnieniem jamy ustnej, skóry, włosów.

  10.

  Czerwiec

  1. Podsumowanie  całorocznej pracy.Akcja „Bezpieczne wakacje”.

   

   

  Opracowała :
  Alicja Szamara opiekun PCK

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 •      Bez noc po ćmoku ktoś tam larmuje, Ponbóczek na świat ku nam zstępuje – Jasełka po śląsku w SP3
  Racibórz: - Dyć pastyrze postowejcie, Do betlyjki drap sie biercie Z piyknom witaczkom! – śpiewali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Raciborzu podczas przygotowanych dla swoich rodzin jasełek. W tym roku wyjątkowych ze względu na… język. Przedstawienie w całości, łącznie z kolędami, było po śląsku.
  Reklama Gościem honorowym był proboszcz parafii św. ap. Mateusza i Macieja ks. Bogdan Rek. Przed publicznością w wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej wystąpili szósto- i czwartoklasiści z przedstawieniem a każda klasa zaśpiewała kolędę, z tym że po śląsku. Próbkę tekstu znaleźć można powyżej, to „Wśród nocnej ciszy” w wersji wg Marka Szołtyska. Jasełka, przygotowanie muzyczne z uczniami wszystkich klas, wyjątkowa dekoracje przygotowały Ewa Bochnia-Hetman i s. Sylwia Frączek. Przedstawienie było połączeniem tradycyjnych jasełek ze scenkami przygotowań wigilijnych w typowym śląskim domu. Widzowie dowiedzieli się m.in. dlaczego należy zostawić wolne miejsce przy stole, po co pod obrusem leży sianko i dlaczego do portfela trzeba włożyć rybią łuskę. Nie zabrakło oczywiście Marii z Dzieciatkiem i Józefem u boku oraz odwiedzających ich pasterzy i trzech mędrców. Czarnym charakterem był Herod i diablica, kusząca go do złego, by w końcu zaciągnąć króla do piekła.

  Poszli i znojdli zocni pastyrze,
  Fest ańfachowe Ponboczka lyże,
  Co proroki sztalowały,Na co ludziska czekały,
  Bez duge wieki!

 •  

    Uczniowie naszej szkoły wzięli udział udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Dawno, dawno temu w odległej galaktyce”. Tematem konkursu było wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, kukiełki lub pacynki tematycznie związanej z bohaterami „Gwiezdnych wojen”. Konkurs zorganizowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla.W konkursie wzięło udział  310 uczestników z całej Polski: Warszawy, Koszalina, Szczecina, Kielc, Rzeszowa, Wiskitek, Krakowa, Ścinawy, Mysłowic, Zamościa, Katowic, Dziergowic, Skierniewic, Gliwic, Chełma, Bolesławca, Łodzi, Zielonej Góry, Gierałtowic, Mińska Mazowieckiego, Białegostoku, Cieszyna, Włocławka i oczywiście z Raciborza oraz powiatu raciborskiego. W sumie na konkurs wpłynęło 298 prac. Prace oceniane były w następujących kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7-10 lat, 11-14 lat, pow. 15 lat i kategoria rodzinna. Uroczystość ogłoszenia wyników konkursu i wręczenia nagród odbyła się w piątek 27 listopada w Bibliotece przy ul. Jana Kasprowicza 12. W kategorii- prace komputerowe -I miejsce zajął Oskar Kwiatkowski – uczeń klasy IV. Natomiast w kategorii - 11-14 lat – wyróżnienie otrzymała uczennica klasy VI-Agata Ćwiklińska za pracę wykonaną węglem. Nad uczniami opiekę sprawowała nauczycielka plastyki: E. Bochnia-Hetman

 •  

    Uczniowie klasy III wzięli udział w zajęciu otwartym dla rodziców. Celem lekcji było  poznanie  przez dzieci tradycji i obrzędów związanych z Bożym Narodzeniem, kształtowanie rozumienia i ich kultywowania. Poprzez działania  praktyczne grupy uczniów przygotowały stół wigilijny, ubrały bożonarodzeniowe drzewko, zaprezentowały  potrawy wigilijne, pisały   świąteczne życzenia oraz  przygotowały i rozdały prezenty – niespodzianki  oraz ciasteczka dla gości.

 •  

   Tuż przed świętami zorganizowaliśmy wśród uczniów zbiórkę maskotek. Pluszaków napłynęło bardzo dużo. Dwa pełne worki przytulanek przekazane zostały dla dzieci, które objęte są pomocą MOPS w Raciborzu. Za wsparcie naszej akcji dziękujemy.

 •  

    Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia  uczniowie klasy III  z wielka radością, ogromnym sercem i najlepiej jak potrafili wykonali własnoręcznie pomysłowe kartki świąteczne. Trafiły  do podopiecznych PCK miasta Racibórz. Mamy nadzieje, że sprawiły one wszystkim obdarowanym radość

 •  

   

    Boże Narodzenie to szczególny dla wszystkich czas. 22 grudnia sześciolatki z kl. I b w radosnej atmosferze po raz pierwszy uczestniczyły w klasowej wigilii. Wspólnie śpiewali kolędy, składali sobie życzenia i łamali się opłatkiem. Nie zabrakło też poczęstunku  przygotowanego przez rodziców. Ciasteczka i inne słodkości smakowały wyśmienicie. Uczniowie pod choinką znaleźli dla siebie małe co nieco. Największą radość dzieciom sprawiła wygrana w szkolnym konkursie na najładniejszy świąteczny wystrój klasy. W nagrodę już w styczniu odwiedzi uczniów Myszka Miki, która przy skocznej muzyce zabawi się z sześciolatkami:)

 •  

    Przed Świętami Bożego Narodzenia zorganizowaliśmy świąteczny kiermasz. Znalazły się na nim przepiękne stroiki, anioły, pierniki, a nawet swojski makaron. Członkowie Szkolnego Koła PCK z ogromnym zapałem pracowali na stoiskach. Dziękujemy za zaangażowanie uczniom, ale też ich rodzicom, za pomoc w organizacji kiermaszu, wykonanie przepięknych ozdób oraz pieczenie pierników. Dochód zostanie przeznaczony na rzecz naszej szkoły

 •  

    W odpowiedzi na przedświąteczny apel pracowników Biblioteki PWSZ w Raciborzu opiekun PCK naszej szkoły zorganizował akcję zbiórki książeczek dla maluszków z Przedszkola nr 26 w Raciborzu. Zebraliśmy dużą ilość przepięknych książek. Wyrażamy wdzięczność uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie w akcję.

 •  

    Grudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z wykonaniem pierniczków i ich zapachem. Mamy, które chętnie zaangażowały się do pieczenia wniosły trochę tego magicznego, świątecznego zapachu  do naszej  szkoły. W miłej atmosferze upiekły pyszne pierniki, które zostały sprzedane na szkolnym kiermaszu.

 • 
  
  Szkoła Podstawowa nr 3 im. K.K. Baczyńskiego
  47–406 Racibórz
  ul. Kpt. S. Myśliwca 16
  
  SEKRETARIAT
  Ewa Jaworowska - Sekretarz Szkoły
  Małgorzata Orczyk - Starszy Referent
  
  telefon: 32/415 39 20
  
  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

   

 •  

  WYKAZ NAUCZYCIELISZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W RACIBORZU 2017/2018

  L.p

  Nazwisko i imię

  Nauczany przedmiot

  Klasa

  1.  

  Armatys Piotr

  Zajęcia techniczne, technika

  V,VI

  IVa , IVb

  1.  

  Baran Grzegorz

  Wychowanie fizyczne

  Gimnastyka Korekcyjna

  V-VII

  I- III

  1.  

  Ewa Bochnia - Hetman

  J.  polski,

   plastyka

  IVb, VIIa,VIIb

  IV-VII

  1.  

  Cyfka Joanna

  Matematyka

  VIIa,VIIb

  1.  

  Cytera Jadwiga

  Chemia

  VIIa,VIIb

  1.  

  Holcer Małgorzata

  Doradztwo zawodowe

  VIIa,VIIb

  1.  

  Iksal Izabela

  j. angielski

  I- VI

  1.  

  Kobylak Michał

  j. niemiecki

  zajęcia informatyczne

  informatyka

  IV-VI

  V- VI

  IV, VII

  1.  

  Labocha Sylwia

  j. polski

  IVa, V, VI

  1.  

  Locińska Sylwia

  Edukacja wczesnoszkolna

  pedagog

  IIIa

  1.  

  Liszka Magdalena

  Nauczyciel wspomagający

  IVb

  1.  

  Michnik Krystyna

  (s. Janina)

  Religia

  I-VII

  1.  

  Nawrat Karina

  j. niemiecki

  I-III

  VIIa,VIIb

  1.  

  Niedzbała Monika

  Wychowanie fizyczne

  IVa,IVb

  1.  

  Pieczka Alina

  Przyroda,

  matematyka,

  biologia

  IV-VI

  VI

  VIIa,VIIb

  1.  

  Pacharzyna Krystyna

  Edukacja wczesnoszkolna

  logopedia

  Ib

  1.  

   Paniczyk- LitwinowiczEwa

  Fizyka

  VIIa,VIIb

  1.  

   Popiel- ŁapiniakMałgorzata

  matematyka

  V

  1.  

  Reszka Marceli

  muzyka

  IV-VII

  1.  

  Szamara Alicja

  Edukacja wczesnoszkolna

  I,IIIa, IIIb

  1.  

    Schroeder Krystyna

  Edukacja wczesnoszkolna

  I

  1.  

   Smandek Sylwia

  matematyka

  IVa,IVb

  1.  

  Zdanowicz Izabela

  Historia, wdżwr

  Geografia

  IV-VII

  VIIa,VIIb