foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

  W naszej szkole dn.8 października 2015r odbył się Dzień Papieski.  Scenariusz zawierał historię życia Karola Wojtyły, jego odpowiedź na Boże plany i dziękczynienie za Jego Pontyfikat. W tle wyświetlona została prezentacja multimedialna o Janie Pawle II. Inscenizację przygotowała klasa VI. Akcja przedstawienia rozgrywała się w klasie na lekcji religii, nauczycielką była s. Sylwia. Uczniowie śpiewali również pieśni, recytowali wiersze oraz grali na instrumentach. Opiekę nad całością sprawowały: s. Sylwia i Ewa Bochnia-Hetman.