foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

  Uczniowie kl. Ia i Ib wzięli udział w lekcji bibliotecznej w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Gościem honorowym tego spotkania był absolwent naszej szkoły, Pan Maciej Botorek. Pan Maciek jest na co dzień strażakiem oraz ratownikiem medycznym. Opowiedział  o swojej ciężkiej i niebezpiecznej pracy, a następnie przeczytał dzieciom bajkę o dzielnym strażaku. Uczniowie byli zachwyceni spotkaniem. Dziękujemy Pani Marioli z Biblioteki Miejskiej w Raciborzu za zaproszenie, a Panu Maćkowi za poświęcony nam czas.