foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

W czwartek rano uczniowie klas od I - IV wzięli udział w barwnym przedstawieniu w RCK pt Dorotka w krainie Oz. Bardzo się wszystkim podobało. Korzystając z wyjazdu do RCK, klasy pierwsza i druga po przedstawieniu poszły na lekcję muzealną. Tematem zajęć było " Co to jest muzeum? ". W trakcie zajęć uczniowie dowiedzieli się wiele ciekawych rzeczy oraz zwiedzili nasze Muzeum. Po spektaklu klasa IVa i IVb zwiedziły zamek raciborski. Poznali historię zamku, zwiedzili kaplicę, mogli nawet przymierzyć stroje i zrobić sobie zdjęcie ze więźniem. Na koniec wybrali się na spacer po parku.