foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

Biblioteka szkolna wzięła udział w ogólnopolskim  konkursie Empiku „1000 powodów by czytać ”

Zostały zgłoszone dwie pracy konkursowe uczniów naszej szkoły. Kolejny etap to głosowanie przez aplikację mobilną .Głosować może każdy — sami uczniowie, rodzice, znajomi, lokalni patrioci, miłośnicy książek. Zachęcamy, aby głosy oddawać codziennie, co zwiększy szanse konkretnej szkoły.  Wystartuje on 28 października, wraz z rozpoczęciem głosowania na prace konkursu głównego.
- Jeżeli marzycie, aby szkolna biblioteka zapełniła się 1000 nowych książek, to możecie to czytelnicze marzenie spełnić. Wszystko zależy od waszego zaangażowania! - zwraca się szkoła do uczniów, rodziców, sympatyków i całkiem obcych osób, które zechcą wesprzeć akcję.
- Wszystko w Waszych rękach! - apeluje SP 3 w Raciborzu. Żeby do szkoły trafiło aż 1000 nowych książek, potrzebne są  wasze głosy.

ZASADY KONKURSU