Od dłuższego czasu SKO-wicze naszej szkoły wspólnie z rodzinami włączają się w akcję na rzecz  2-letniej Lilianki. Dziewczynka urodziła się z wodogłowiem i chorym bioderkiem. Zadanie dzieci polega na zbiórce plastikowych nakrętek, przeliczaniu ich i dostarczaniu do szkoły. Są one zabierane przez rodzinę dziewczynki i sprzedawane, a  uzyskane pieniądze przeznaczane  na intensywną rehabilitację. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Lilianka dzisiaj raczkuje i próbuje samodzielnie wstawać. Za wkręcenie się w pomaganie bardzo dziękujemy.