foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

I znowu sukces naszej szkoły i naszych uczniów! Mamy nowe powody do radości. Helena Konieczny z VI A zajęła trzecie miejsce a  Dawid Dorna z V A  uzyskał wyróżnienie w

 III POWIATOWYM KONKURSIE  POEZJI POLSKIEJ I NIEMIECKIEJ 

"Słowo za słowem" pn: "Poezja świąteczna na dwa głosy" pod honorowym patronatem Starosty Raciborskiego. Rywalizacja była zacięta. Pokonali wielu innych uczestników konkursu. Uczniowie byli przygotowywani przez panią Sylwię Labochę i pana Michała Kobylaka. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!