Konkurs dla uczniów klas 4-8
„PUDEŁKO ZWANE WYOBRAŹNIĄ – K.K. Baczyński”

CELE:

• rozwijanie wrażliwości na różne formy ekspresji artystycznej, rozbudzanie wyobraźni;
  • zachęcanie do poszukiwania ciekawych rozwiązań plastycznych z wykorzystaniem poznanych technik;
  • propagowanie twórczości poetów polskich;

WARUNKI UCZESTNICTWA:
przedmiotem konkursu jest recytacja i plastyczna interpretacja wybranego utworu lub fragmentu poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego;
technika wykonania pracy dowolna na płaszczyźnie (malarstwo, rysunek, grafika, techniki mieszane, collage),
nagranie recytowanego utworu i zdjęcia pracy plastycznej  przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TERMINY:
prace należy nadsyłać do dnia 20 lutego 2021 roku
rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu – 4 marca 2021 roku

OCENA PRAC I NAGRODY:
nadesłane prace oceniać będzie Jury powołane przez organizatorów konkursu,
wszyscy uczestnicy otrzymają  pozytywne oceny z języka polskiego.

ORGANIZATORZY KONKURSU
 nauczyciel bibliotekarz Oksana Leszczyńska
 nauczyciel języka polskiego Ewa Bochnia -Hetman

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów!!!