Szczęść Boże!

Dzisiaj otrzymaliśmy darowiznę złożoną w imieniu Szkoły Podstawowej nr 3 im. K.K. Baczyńskiego w Raciborzu.
Darowizna złożona została w ramach akcji "Wyślij pączka do Afryki 2021".

Misjonarze zamienią Państwa ofiarę w wysokości 809 PLN na posiłki dla osieroconych dzieci,
lekarstwa dla chorych, czystą i zdrową wodę i wiele innych dobrych rzeczy.

Państwa pomoc przez ręce misjonarzy kapucynów trafi do najbardziej potrzebujących.

Dzięki Państwa wpłacie dzieci zjedzą ciepły posiłek, pójdą do szkoły i poczują, że ktoś o nich dba.
Bardzo dziękujemy.

Dzięki Państwa wpłacie otoczymy opieką ludzi starszych, samotnych i niezaradnych.
Bardzo dziękujemy!

Dzięki Państwa wpłacie nasi misjonarze spełnią wiele uczynków miłosierdzia.

To będą Wasze uczynki miłosierdzia!

Prosimy zachęcić bliskich i przyjaciół do przyłączenia się
do misyjnego dzieła Kościoła a wspólnie zrobimy wiele dobrego!

Misjonarze kapucyni otaczają Was swoją modlitwą

br. Jerzy Steliga OFMCap