foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

Konkurs pięknego czytania

W klasie III odbył się  Konkurs Pięknego Czytania. Wzięło w nim udział 20 uczniów. Celem konkursu była promocja czytelnictwa, rozbudzenie zainteresowań wartościową literaturą dziecięcą, prezentacja własnych umiejętności oraz kształtowanie umiejętności pięknego czytania. 

Każdy uczestnik, po wcześniejszym przygotowaniu, prezentował wybrany fragment książki Ł.Wierzbickiego „Afryka Kazika”. Podczas czytania ocenie podlegały płynność i poprawność, dykcja oraz interpretacja czytanego tekstu.  Organizatorami tego konkursu byli wychowawca klasy III P. Ala Szamara i nauczyciel bibliotekarz Oksana Leszczyńska.  Poniżej prezentujemy nazwiska zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy! 

 

I miejsce:

 Adam Dorna 

II miejsce:

Iga Czerniak

Kinga Jendrzejczyk

Aleksandra Minko