foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

 14 X 2015r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Z tej okazji program artystyczny przygotowali uczniowie kl. I a i kl. I b oraz kl. III. Oprócz wierszy i piosenek, zaprezentowali humorystyczną scenkę z "życia szkoły". Aktorzy dostarczyli widowni wielu wrażeń i emocji. Nie zabrakło też życzeń dla nauczycieli od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. W części oficjalnej głos zabrała  Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Popiel - Łapiniak, która złożyła życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom za trud, jaki wkładają w rozwój i wychowanie młodego człowieka. Uroczystość przygotowały p. Sylwia Locińska, p. A. Szamara i p. K. Pacharzyna.