Tel. 32/415 39 20

E-mail:szkola@sp3raciborz.pl

Adres: ul. Kpt. S. Myśliwca 16, Racibórz

26 czerwca odbył się na boisku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeziu wielki piknik szkolny. Był to świetny sposób integracji społeczności szkolnej. Był czas na zajęcia rekreacyjne, sportowe oraz zajęcia z bezpieczeństwa i pierwszej pomocy prowadzone przez strażaków, w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo"

Po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy się razem świetnie bawić.

Dziękujemy też Radzie Rodziców za lody i wodę.

p1
Zdjęcie ogólne placu imprezy. Uczestnicy chodzą po boisku
p4
Grupa uczestników siedząca na trawie
p5
Trzy dziewczynki siedzące na trawie
p6
Dzieci siedzące w kole obserwujące szkolenie RKO
p7
Strażak wykonujący pokaz RKO
p8
Uczestnicy wykonują RKO na przygotowanym manekinie
p9
Zdjęcie ogólne pikniku e tle budynek i wóz strażacki
p11
Strażak siedzący obok manekina przekazujący informacje o udzielaniu pierwszej pomocy
p12
Strażak uciskający klatkę piersiową manekina
p13
Strażak opowiadający o pierwszej pomocy przed nim znajduje się manekin
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.