26 czerwca odbył się na boisku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeziu wielki piknik szkolny. Był to świetny sposób integracji społeczności szkolnej. Był czas na zajęcia rekreacyjne, sportowe oraz zajęcia z bezpieczeństwa i pierwszej pomocy prowadzone przez strażaków, w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo"
Po raz kolejny udowodniliśmy, że potrafimy się razem świetnie bawić.
Dziękujemy też Radzie Rodziców za lody i wodę.
p1
Zdjęcie ogólne placu imprezy. Uczestnicy chodzą po boisku
p2
Zdjęcie placu imprezy
p4
Grupa uczestników siedząca na trawie
p5
Trzy dziewczynki siedzące na trawie
p6
Dzieci siedzące w kole obserwujące szkolenie RKO
p7
Strażak wykonujący pokaz RKO
p8
Uczestnicy wykonują RKO na przygotowanym manekinie
p9
Zdjęcie ogólne pikniku e tle budynek i wóz strażacki
p11
Strażak siedzący obok manekina przekazujący informacje o udzielaniu pierwszej pomocy
p12
Strażak uciskający klatkę piersiową manekina
p13
Strażak opowiadający o pierwszej pomocy przed nim znajduje się manekin












